Organizujesz przyjęcie w ogrodzie? Zadbaj o sportowe atrakcje

Piękny ogród stanowi wspaniałe tło do rodzinnego przyjęcia. Jeżeli organizujesz imprezę na dworze, koniecznie zadbaj o odpowiednie atrakcje. Wiosna i lato to pory roku, które sprzyjają aktywności sportowej, dlatego wspólne spotkanie przy stole, grillu lub na przyjęciu może być również okazją do wspólnych ćwiczeń. Nadal nie jesteś przekonany/-a? Nasze pomysły na sportowe atrakcje sprawią, że organizowana przez Ciebie ogrodowa impreza zostanie zapamiętana na długo.

Badminton – gra z dzieciństwa, która dla wielu była hitem

Dwie rakietki i lotki – tyle i… aż tyle. Przestronny ogród i zielona trawa to wspaniałe otoczenie do gry. Wiele dorosłych gości Twojego przyjęcia z pewnością pamięta jej zasady jeszcze ze swojej młodości. Dla wielu osób ta gra była ulubioną wakacyjną rozrywką, więc zakup dwóch rakietek oraz lotki wydaje się naprawdę zasadny. Jeżeli tylko przy Twoich kwiatach jest plac, który może posłużyć za miejsce do gry w badmintona, nie wahaj się ani chwili. Na Twoim przyjęciu będą dzieci? Bardzo praktycznym rozwiązaniem byłoby zakupienie drugiego zestawu do gry również dla nich. Wtedy cały pakiet – zarówno lotka, jak i rakietki będą dostosowane do ich wieku i możliwości.

A może mikro siłownia w ogrodzie? Te dodatki są świetne

Uchwyty z gumami do ćwiczeń siłowych świetnie sprawdzą się jako dodatkowa atrakcja na przyjęciu. Jeżeli jesteś miłośnikiem tego rodzaju ćwiczeń, weź pod uwagę to, że po imprezie akcesoria zostaną u Ciebie i będziesz mógł/-a z nich korzystać – w ogrodzie lub w domu. Popularne uchwyty do pompek nie są drogie, a jeżeli w towarzystwie, jakie będzie uczestniczyć w przyjęciu znajduje się grupa mężczyzn, z pewnością zostaną doskonale wykorzystane. W praktyce uchwyty do pompek zapobiegają kontuzjom nadgarstków, ale też mogą pomóc w ćwiczeniach nawet dla niedoświadczonych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Piłka to prawdziwy „must have”

Czyż można sobie wyobrazić sport bez piłki? Dzieci biegające po ogrodzenie za kolorową piłeczką to znakomity pomysł nie tylko na dobrą zabawę w trakcie przyjęcia, ale też na sesję fotograficzną w ruchu. Takie zdjęcia mogą wyglądać naprawdę ciekawie i  jeżeli będą wykonane precyzyjnie, z pewnością zasilą nie jeden rodzinny album. Zanim jednak przekażesz piłkę najmłodszym, koniecznie pokaż dzieciom te krańce ogrodu, których nie wolno nią atakować, aby rośliny, które zasadziłeś/-aś nie zostały stratowane w trakcie zaciętej zabawy.

Sporty w ogrodzie: możliwości jest naprawdę wiele

Nasza lista atrakcji sportowych, które mogą znaleźć się na przyjęciu jest nadal otwarta. W tym artykule przedstawiliśmy tylko kilka z ogromu możliwości, jakie masz przed sobą organizując przyjęcie rodzinne na dworze. Tak naprawdę ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Podchody, zbijak, a może zabawa w chowanego? Opcji jest naprawdę wiele, a śmiechu i radości przy ich realizacji – co nie miara, dlatego zdecydowanie warto uzupełnić harmonogram imprezy w ogrodzie o sportowe atrakcje, które swoją drogą również świetnie integrują uczestników przyjęcia.

Redakcja e-krzesla.pl